| adrianpetrican a întrebat:

Am ajuns in mod miraculos sa castig luna asta de doua ori un bilet de sase evenimente! Cum sa numai castig 6 evenimente?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Continui sa joci si sa speri ca vor fii mai multe data viitoare, ori nu mai joci deloc si nu mai castigi nimic.

| Celcestietot a răspuns:

Mereu pot exista surprize, bagi si tu ceva sigur dar profitabil.

| Sn4k3 a răspuns:

Bine ai zis miraculos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 6 nu e mult. Am vazut cu ochii mei castigator cu 15 evenimente, 6000 lei. Noroc si tie, sau lasa-te cat esti pe plus