| NoNaamexD a întrebat:

Am nevoie de un filmulet de pe care sa pot inavata karate. Ceva filmulet pe youtube?

Răspuns Câştigător
| LgMihail a răspuns:

Uite. Aici e un canal intreg plin de tot ce ai nevoie in materie de auto-aparare si chiar mai mult. Tipul e maestru si daca sti si putina engleza o sa vezi ca explica super:
http://www.youtube.com/user/138mws

Spor la karat pumni si picioare :))
Funda?

2 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Stiu ca nu o sa am fundita si nu ma deranjeaza dar trebuie sa te dezamagesc putin. Adevarata arta de aparare nu se poate pur si simplu invata fara un bun profesor! Poti eventual sa iti faci propria arta, dar nu cred ca ai tu atat rabdare pentru fazele de relaxare. Eu practic tai chi singur acasa dupa 2 ani de antrenamente si crede-ma ca inca imi este greu. Mult succes si numai reusite