| Pelak-Vlad_George_1999 a întrebat:

Am o problema....Am comandat o pereche de bascheti Nike hyperrev 2016 si nu pot sa ma incalt cu ei din cauza gleznierei, cine stie cum sa fac as dori sa-mi spuna! Multumesc!

1 răspuns:
| iDarkness a răspuns:

Idk. Asteapta pana iti trece glezna. Daca doresti sa ii mai "largesti", umple o punga cu apa si bag-o in ei, apoi baga baschetii in frigider ca apa din pungi sa inghete. Dimineata scoate baschetii si asteapta ca gheata sa se topeasca.
T/C.