| CreaţaWsz a întrebat:

Am si eu o problema. Nu stiu cu ce sa ma incalt la colanti (pentru sandale e prea frig si balerinii nu-mi plac). Cine stie cu ce as putea sa ma incalt si sa fie si adecvat sezonului. Cu adidasi Nike Air Max (sunt si de sezon) merge? (ca majoritatea incaltamintelor mele sunt tenesi si adidasi)

1 răspuns:
| seraina a răspuns:

Da in general tenesii merg la colanti si adidasii vezi si tu care se potriveste mai bine cu perechea respectiva de colanti