| Culcat2u a întrebat:

Am și eu o întrebare.La un meci în deplasare de unde știu cum sa prin loc în peluza unde e galeria mea și sa nu nimeresc la echipa adversă?

Răspuns Câştigător
| SuNaM a răspuns:

Când iei bilet online când selectezi, ai opțiunea de peluza A oaspeți și peluza B gazde. Și tot așa. La ghișeu te întreabă femeia aia unde vrei sa stai. Și îți dă bilet în funcție de asta.

1 răspuns:
| MihaiMB a răspuns:

Cred că asta stabilești la ghișeu sau dacă se cumpără biletul online, acolo.