| blackdark66 a întrebat:

Am un bmx si vreau sa ii scot rotile dar nu pot pentru ca suruburile sunt ruginite si cam zgariate si cand incerc sa le scot alunecă. Cum as putea sa le scot fara wd 40?

1 răspuns:
| kellymcgarry a răspuns:

Flex, bonfire, incearca pe DirtBike, Freerider, Softpedia etc.Am si eu aceeasi problema cu surubul de la sa numai ca nu-i urgent sa-i schimb saua. Daca nu ai bmx scump si nu gaseti metoda sa-i scoti rotile scoatele de tot cu forta.Va rog nu da-ti cu pietre.