| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie doar de o cota de 2, imi puteti da niste meciuri pe weekend? Nu imi trebuie decat o cota de 2, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Lille - Angers -> 1
Hertha - Leverkusen -> 2
Bafta.winking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Crezi ca o poate bate leverkusen pe hertha? Nu e mare diferenta de puncte intre cele 2 echipe si ambele echipe joaca fara cativa jucatori importanti ei fiind accientati sau improbabili.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Hertha are mult mai multe absente.
Leverkusen a batut-o pe Frankfurt cu 6-1, pe langa alte victorii importante la rand.
Hertha obisnuieste sa primeasca 2-3 goluri pe meci, mai nou.
Leverkusen a batut-o pe Hertha in ultimele 2 meciuri directe.

Eu zic ca bate Leverkusen, dar daca nu crezi, pune pe Roma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Nu am zis ca nu cred, doar am intrebat. daca vor leverkusen in champions league cam trebuie sa bata.