| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de o cota de 2 pe maine, imi puteti da niste meciuri care sa aiba o cota de 2?
Ma pricep si eu cat de cat sa pun dar as vrea si alte pareri fiindca nu sunt sigur. Ofer funda happy

Răspuns Câştigător
| EmanuelT a răspuns:

Aia darolling on the floor
Vaduz-Fehervar GG 1, 85

4 răspunsuri:
| EmanuelT a răspuns:

FCSB-Alashkert GG 2.39

| anonim_4396 explică (pentru EmanuelT):

Mi tarsa sa pun asa mai ales ca vreau sa pun 150-200 de lei laughing alashkert nu au fost in stare pe teren propriu sa marcheze macar un gol nu stiu daca va marca la noi chiar daca steaua trece intr o pasa proasta.dar nu e rea ideea happy

| anonim_4396 explică (pentru EmanuelT):

Mersi fain, nu o sa il joc nici pe asta dar iti acord funda pentru ca te ai deranjat happy o sa analizez eu maine meciurile ...cred ca o sa pun 5-10 lei e prea riscant sa joc toti banii mai ales ca astea ce joaca sunt echipe mediocre

| EmanuelT a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine.
Mersi

| EmanuelT a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia darolling on the floor
Vaduz-Fehervar GG 1, 85