| andrei12 a întrebat:

As avea si eu o intrebare:
de la inot te inalti?
ofer funda

6 răspunsuri:
| Munteanu_Marius_1999 a răspuns:

Desigur.Dor atunci cand inotam doar fiecare simtim cum colaona vertebrala sa mai alungeste putin. Funda?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu neaparat, dar coloana se pozitioneaza corect si se fortifica musculatura.

| Bella116 a răspuns:

Da.la fel si la baschet

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Da,inotul e cel mai complex sport si te si inalti! Bafta multa :*! Funda?

| Deriol a răspuns:

Inotul este intr-adevar cel mai complex sport, e normal ca te si inalti practicandu-l.

| Robbu a răspuns:

Nu chiar...Te inalti dar nu vizibil in scurt timp..Incearca Handbalul, e un sport frumos si te ajuta mult la dezvoltarea coloaneiwinking