| LoveMusic14 a întrebat:

Ca fata de la ce te inalti mai repede! Inot sau baschet?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu faci ambele ca tot e vara? Eu zic in paralel, basketul eventual de "performanta" iar inotul macar cand mergi cu prietenii la mare sau la piscina incearca sa inoti cat mai mult. ORicum, dintre cele doua, basketul este mai eficient. Ai putea de asemenea sa ceri niste vitamine de crestere la farmacie.

| ubox7007 a răspuns:

Nu stiu de ce vrei sa te inalti, dar in fine... Eu cred ca baschetul este mai bun, adica vad inotatori scunzi, dar baschetbalisti nu. Dar fa si inot sa ai fundulet sau volei.

| Sweet155 a răspuns:

Inot

| alin100 a răspuns:

Nici una, nici alta nu te va ajuta sa te inalti.Inaltimea este genetica.Nu poti face absolut nimic sa cresti in ianltime.Imi pare rau sa te dezamagesc!

| Anaadgm a răspuns:

Amandoua...le poti face le amandoua daca poti...nu stiu clar in ce masura te ajuta fiecare, depinde si de organismul tau

| metrixy a răspuns:

Inot

| ElizaIsabella a răspuns:

Eu cred că baschetul. Îți spun din propria experiență. happy
Eram scundă înainte să mă apuc, cea mai scundă din clasă, iar mulțumită baschetului sunt cea mai înaltă.

Baftă! :*