| Kooo a întrebat:

Daca faci inot, te inalti? thinking

9 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Da pentru ca se intind cartilajele dar asta trebuie sa o faci de la o varsta frageda pana in 19-20 de ani

| pwp a răspuns:

Da,normal happy

| RфZaημtzα a răspuns:

Categoric si logic.

| JustForMe a răspuns:

Da.Am o prietena care face inot, e mai mica decat mine cu cateva zile si e mai inalta ca mine.Crede-ma da!thumbs up

| Anytza17 a răspuns:

Da dar ti se face spatele urat.

| Kooo explică (pentru Anytza17):

Nu ti se face spatele urat deloc. =p~ Am dovezi. laughing

| Anytza17 a răspuns (pentru Kooo):

Bine sa mi le arati si mielaughing

| catalinmodan a răspuns:

Da te inalti dar daca faci inot faci si muschii eu am facut si m-am inaltat pe parcursul cusurilor

| dana_8781 a răspuns:

Da este ceva logic...inotul este unu dintre cele mai bune sporturi care te dezvolta si la inaltime greutate si asa mai departe...big grin