| vladone97 a întrebat:

As vrea sa incep sa studiez o arta martiala. O anumita arta matriala chinezeasca, Bajiquan (boxul celor opt extreme). Intrebarea mea este: unde pot gasi o scoala de arte martiale (evident, chinezesti) in Bucuresti care sa sustina cursuri de Bajiquan? Pana acum am cautat pe internet si, daca vreti sa radeti, fiti atenti ce rezultate am gasit in afara de scoli de arte martiale care predau acest stil ori foarte putin ori deloc: primaria sectorului 4, politia rutiera si matrimoniale. Cred ca va dati seama de ce trebuie sa cer ajutor.

1 răspuns:
| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Mergi la lia manoliu, la sala de box, urca la etaj si intreaba de FRAM (federatia romana de arte martiale ) acolo vei intalni un tip solid ii cheama Grindeanu Patru e secretarul federatiei, el e si antrenor la clubul jad, antrenor de cu-fung, si alte sportul cu specific chinezesc! acolo vei afla raspunsul la intrebarea ta!