| Boog a întrebat:

As vrea si eu multe multe multe jocuri cu masini (pentru pc) dar sa nu gasesc need for speed (indiferent ce o fi el adica corbon shift etc) cine da cele mai multe jocuri cu masini primeste funda.

P. S cei care dati raspunsul va rog nu bagati in seama daca 1 a raspuns gata i-am dat funda vreau cel putin5 raspunsuri multumesc.

1 răspuns:
| iony_2997 a răspuns:

Race driver grid
ford Racing(toate jocurile din serie)
colin mcrae rally(toate jocurile din serie)
crashday
flatout(toate jocurile din serie)
juiced 1 2
Nfs(World,Prostreet, Underground 1, Undercover,Carbon,Shift, MostWanted etc.)
SRS(Street Racing Syndicate)
midnight club