| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Baieti ma puteti ajuta cu niste meciuri sigure pentru sambata si duminica la casa pariurilor? fundita pentru cel care imi da mai multe variante

2 răspunsuri:
| Jelewtz a răspuns:

Real Madrid - Barcelona-1
Stoke-Tottenham-2
Novara-Napoli-2
Chelsea-Man.City(aici nici eu nu sunt sigur)
Stuttgart-Bayern M.-2
AS Roma-Juventus-2
Lorient-Lyon(eu pe bilet am pus egal si am o cota buna )winking sper ca te-am ajutatwinking @!

| tudornike97 a răspuns:

Biletul lui jelewtz nu este sigur deloc. 1: Real Madrid-Barca, aici nu poti sa mergi la sigur niciodata, 2:As roma-Juventus nu e sigur, chiar daca juve e pe primul loc, ca asa era si la dinamo-STEAUA.