| FitMonkey a întrebat:

Bayern M. - Barcelona
Dortmund - Real Madrid
Basel - Chelsea
Fenerbahce - Benfica

ce parere aveti? cine bate?

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu zic ca Bayern o va bate pe Barcelona sau vor face egal. Real Madrid ar trebui sa castige, chiar daca Dortmund nu este o echipa de neglijat. Totusi, Real Madrid nu este Malaga, ultima echipa eliminata de germani. Basel este o echipa foarte buna in acest sezon, ultima dovada fiind dubla cu Tottenham. Cred, insa ca va fi un meci in care Chelsea nu va castiga, deci 1X. Benfica joaca un fotbal de mare calitate, iar turcii de la Fenerbahce, probabil ca vor fi preocupati sa nu primeasca gol. Eu zic ca va bate Benfica sau se va termina X2.

| price a răspuns:

Barcelona
dortmund
chelsea
fener-benfica x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bayern Munchen x
Real Madrid
Chelsea
Benfica x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barcelona, Real, Chelsea şi Fenerbahce.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Intreaba asta e tot de anul trecut, lasa odata de parere tale

| thewomaninwhite a răspuns:

Chelsea

| Tlbi a răspuns:

Barcelona are nevoie de o victorie, o sa o invinga usor pe Bayern, Real Madrid la fel, Basel si Benfica or sa piarda, nu e exclus si un egal la Fenerbahce - Benfica.

| Radamel a răspuns:

Sunt site-uri de pariuri, pronosticuri.
Dupa parerea mea
1. Bayern bate 100% avand in vedere ca e acasa si ca e in super forma.
2.Dortumnd la fel bate sau face egal.
3.Basel e si ea intr-o forma buna probabil va bate dar va pierde calificarea in finala
4. Fener sau egal.

| Bumbar a răspuns:

Finala UCL: Bayern- Dortmund
Finala EL: Basel-Benfica.

| kdenisa a răspuns:

Finala : bayer-real
finala:chelsea - benfica.

| Golofca22 a răspuns:

Barcelona Real Madrid Chelsa Fenerbache

| haax a răspuns:

Bayer v-a castiga anunl acesta UCL, dupa ce o v-a bate pe Real Madrid in finala.

| lifecta a răspuns:

Mai bine pui dupa total goluri sub/peste, ai mai multe sanse si cota o sa iasa putin in minus, diferenta posibil de vreo 0.30.