| Fernando9Torres a întrebat:

Buna all! Am nevoie de un sfat: Ce sa aleg dintre MMA, Kickbox - K1, Judo, Krav Maga, Box,Karate Kyokushin, Karate Shotokan. Vreau si detalii de ce sa il aleg...eu as merge pe kickbox pentru ca tine cont si de picioare nu doar de brate(as prefera sa se foloseasca si de picioare in lupta, nu doar maini). Funda pentru cel mai convingator!

3 răspunsuri:
| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Eu personal sunt practicant de Taekwon-do e cu picioare si maini e misto sportul dar iti recomand cu incredere kickbox si karate shotokan incearca sa practici astea 2.
Bafta!

| OOOLEOOO a răspuns:

Kickboxing!
O consider o cale de mijloc intre agilitate si forta bruta.

Unde nu e prea cald si nici prea frig e perfect! happy

| KyryLog a răspuns:

Salut!
Eu sunt practicant de Shotokan de o buna bucata de timp(centura albastra), iti recomand kickbox sau shotokan daca ai timp sa le faci pe ambele e si mai bine. laughing