| Andrwandu a întrebat:

am si eu o curiozitate, cum de au fetele care danseaza twerk fundul asa mare si moale, zici ca au silicoanehee hee.

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Fiecare femeie are formele ei diferite. Poate asa e fundul lor normal sau poate chiar au silicoane. nu vom sti niciodata xD

| Andrwandu explică (pentru Nemessys):

Ok, ma gandeam ca au ele un truc ceva sa-si faca fundu asa mare si moale laughing. oricum, mie una nu imi place, e prea mare pentru un corp cu forme normale.

| Nemessys a răspuns (pentru Andrwandu):

Daca le este lene sa muncteasca nu ai ce sa faci. Cea mai tare meserie din lume dai putin din fund pentru cateva minute si la noapte te speli in bani.

| JustOneDay a răspuns:

Exista si nebunii care se injecteaza in fund, asa cum se pot injecta si buzele.