| Alecsandrrra a întrebat:

Pentru a face twerk trebuie neaparat sa ai fundul mare?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, trebuie doar sa fii penibila

| kyliejenner a răspuns:

Da, altfel ai fi penibila

| p5ych0 a răspuns:

Nu neaparat, un creier mic este suficient.

| diaadb a răspuns:

Daca nu e mare, macar sa fie bombat ceva. Adica ma refer ca trebuie sa aiba ceva sa iasa in evidenta, nu trebuie neaparat sa fie mare mare desi daca e mare se vede mult mai frumos la twerk. Oricum nici plat sa nu fie, ca asa chiar n-ai de ce sa faci twerk. Potrivit, sau mare e cel mai bine.

| Maripapaia a răspuns:

Nu neapărat mare mare. Dar sai ai ce mișca.
Si nu inteleg de ce spuneți ca o fata care face twerk, e penibila. Wtf. Nu e nimic rau, e pur si simplu un dans mai senzual. Sunt si scoli de twerk. Sunteți închiși la minte. Pff.