| CandyHearts a întrebat:

Baieti...cum va plac fetele cu silicoane sau fetele naturale cu sanii potriviti adica nici prea prea nici foarte foarte? intreb din curiozitate si fetele pot raspunde daca vorhappy

10 răspunsuri:
| ioionutbest a răspuns:

Logic sa fie natural ca din silicon is ca si cum ar fi din piatra.si sa fie medii spre marilaughing

| RoXxy a răspuns:

Ce silicoanele vietii? Sa simta parteneru ca pune mana pe plastic?laughingMai bine naturala, daca cineva te iubeste, te iubeste asa cum estiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| CandyHearts explică:

Frantz...date-n ma*a...e raspunsul meu pentru tine

| christian1man a răspuns:

Sincer mie naturaletongue chiar daca silicoanele le face mai frumoase pe unele, da´pe majoritate pentru gustu emu nu le avantajeaza.acuma bine. raspunsul la intrebarea ta:

imi place sa fie naturala da sa nu fie in pnm cu 2 nucii laughinglaughing sa fie ceva acolo nu cat 2 nuciitongue

| danny15 a răspuns:

Sincer iti zic ca daca as iubi o fata nu m-ar interesa daca are tate mari sau mici o iubesc pentru cea ce e

| Frantz a răspuns:

Cu intrebarea asta de tine sigur nu ne place. Funda big grin

| Frantz a răspuns:

Laviniawops vorbeste frumos si da-mi funda ce Dumnezeu! ti-am dat cel mai bun raspuns

| Olii_1730 a răspuns:

Silicoanele sunt pentru` a mari sani.Mie mi se pare ceva urat.Adik frate fi naturala nu? Eu cred ca e ste mai frumos fara silicoane.

| divinitate a răspuns:

Dar daca esti dotata.ce sa zic..imi plac fetele naturale...dar daca nu ai. apelezi la silicon e okbig grin