| Battery a întrebat:

Am tinut o dieta si am slabit destul de mult (evident m-am infometat). Problema e ca nu mai am fundul bombat si frumos de odinioara si as vrea sa stiu ce sa mananc ca sa depun masa musculara pe fese si ce exercitii sa fac.

3 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Cere ajutorul unui instructor de fitness ca sa-ti tonifici muschii.

| Cosmin86 a răspuns:

De ce e "evident"? Eu am slabit 18 kg fara sa ma infomez deloc. Asa e normal.

| ravendem a răspuns:

Nu ai slabit draga din grasime happy poate 1 kg. restul apa si musculatura! nu mai ai acel cur numa daca te vei ingrasa vezi. marea ta greseala. acuma daca nu o sa ai grija la alimentatie o sa pui dublu la loc deaorece ti-ai "***" metabolismul! happy succes