| andreeutzaa a întrebat:

Sal la toti happybig grin...Eu mereu am avut problema ca sunt slaba. Orice mananc nu ma ingras.Mereu mi-am dorit un fund bombat si rotund...
Am facut sport si exercitii si rezultatele se vad dar nu cum as vrea.Acum e bombat dar nu e rotund...Deci as vrea sa pun niste masa musculara pe partile feselor ca sa aiba forma care as vrea.Momentan nu ma pot duce la sala deci...stiti niste exercitii care sa ma ajute?happy. mersihappy

Răspuns Câştigător
| BloodstainedMorgue a răspuns:

Cât de mult mi-aș dori sa fiu ca tine:-<
Slabă si fara nicio grija că oricine m-ar putea jigni oricand din cauza asta :(

Pai ce sa zic, consulta un nutriționist sau fa niste exercitii pentru tonifiere gen:
http://video.acasa.ro/......191da.html

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ia uita-le frate, ce vor ele: fund bombat si rotund.
De ce? Vrei cumva sa agati pe unul cu vreun Bmw si nu prea reusesti?
Asa mi-e scarba de unele, incat nici nu mi se mai scoala cand vad o fata cu forme frumoase, ma gandesc ca-n cap n-are nimic. Auzi la ea, fund bombat si rotund...nu stii cum sa fii avariata mai rapid, ptiu!

| Flav a răspuns:

Pentru diva: dar cine a spus c-a fi parasuta este sinonim cu a fi si proasta?

| andreeutzaa explică:

Ptr: Flav.nu inseamna ca sunt proasta daca vreau un fund frumos ok? pot sa pun ce intrebari vreau sau trebuie sa imi dai tu indicatii? nimeni nu te obliga sa raspunzi.

| andreeutzaa explică:

Flav. parasuta? tu nu ma cunosti asa ca shh.Vezi si tu dictionarul din cand in cand totusi sa inveti ce inseamna cuvantul? Daca vreau un corp cum imi doresc eu, inseamna satisfacere personala nu a fi parasuta. Ce oameni.ma uimesc jur.

| LoReDaNa a răspuns:

Daa si eu vr sa ma ingras ca sunt slaba oh go on

| ThePinkPanther a răspuns:

Daca vrei sa arati bine nu inseamna neaparat ca esti parasuta. insemna ca vrei sa cresti increderea in tine si pentru asta conteaza foarte mult si aspectul fizic. app foarte buna intrebarea. sunt sigura ca multe fete se confrunta cu aceasta problema asa ca nu te ajuti numai pe tine ci si pe cele care citesc aceasta intrebare

| sNukki a răspuns:

Cât de slabă poţi sa fi? Doar nu te ia vântul pe sus... Mananca cat mai sanatos pentru un corp sanatos

@Anonim Ne bucurăm ca ai trecut la disciplina Limba şi literatura română da` cu ce o ajute de această fată acest lucru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuh incerca sa mananci ca sparta, fiindk grasimea se aduna pe burta (am patit si eu).

| BAM_7947 a răspuns:

Pai cred ca poti face ceva genoflexiuni. dar de obicei toate fetele au complexe in ceea ce priveste fesele si sanii. poate ar trebui sa ceri parerea unui barbat. intreaba ce parere are despre fundul tau. sau urca o poza aici si ne dam toti cu parerea

| Dayana_9364 a răspuns:

AM aceeasi problemachatterbox DA eu nu vreau fundlaughing Vreau sa fiu mai grasa si mai sanatoasalaughing

| Dayana_9364 a răspuns:

Nu transformaţi alimentaţia în haos pentru a câştiga rapid kilograme. Îngrăşarea nu trebuie să se producă brusc, ci în decurs de câteva luni.
Consumaţi bere, vin, dulciuri, pâine, brânzeturi. Evita "junk food" sau alimentele cu prea multe calorii.Mananca mai multe proteine. Proteinele sunt esentiale pentru ca organismul sa "construiasca" si sa repare tesutul muscular. Consuma cel putin 1 gram de proteine per kilogram din greutatea ta.Incearca suplimente alimentare.-Daca iei mult in greutate intr-o perioada scurta de timp, pot sa-ti apara vergeturi, chiar celulita, iar pielea sa-si piarda din elasticitate.

| Dee_5030 a răspuns:

Mananca maioneza!

| Dee_5030 a răspuns:

Mananca maioneza! Cel mai bun sport.