| D3vilEviL a întrebat:

Buna as dori sa stiu modul de administrare jumbo mass cam in cati ml de apa trebuie dizolvata? 250-300?
si inca o chesti s-ar putea sa o iau in timpul antrenamentului?

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

Din ce am vazut jumbo mass contine 12g proteina, 78g carbo /100 g
Decat sa iei prostia asta mai bine mai bine papa mancare solida..ai sa vezi tu de ce in timp
Dupa antrenament astepti 5-10 minute si apoi il iei (daca e antrenament foarte intens si mananci inainte sau in timpul ala vomiti p`acolo)
Jumbo asta e gainer deci e foarte consistent si nu-ti mai vine sa mananci dupa ce iei asta
Daca as fi in locul tau l-as vinde altuia si mi-as lua proteine (daca vrei suplimente) fara carbohidrati