| rowergirl a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb daca stiti ce selectii nationale se fac in jud Galati si in ce perioada? Va rog daca aveti informatii sa-mi raspundeti! MA refer la saelctii la diferite sporturi. Va multumesc oricum

1 răspuns:
| duiumihaela a răspuns:

Nu stiu nici eu, imi pare sincer rau ca nu te pot ajuta si mie mi s-a intamplat sa nu gasesc raspunsul la unele intrebari, in fine cel mai probabil se va anunta in viitorul apropiat, oricum sper sa iti gasesti un raspuns, succes in continuare.