| NcNom a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu la liceul sportiv din Rm.Valcea cu ce medie se intra.
Si mai vreau sa stiu tot la liceul sportiv fiecare profil cu ce medie se intra.

Răspuns Câştigător
| hgcl a răspuns:

Ar fi bine sa ai media generala de ce putin 7 si sa stii ca si medi conteaza, crede-ma, dar sa te pregatesti bine prntru probele sportive, daca dai la fotbal sa stai bine cu rezistenta, si la liceeu sportiv nu sunt profile, toti faceti aceeasi treaba happy.

2 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Buna..la un liceu sportiv poti sa intrii cu orice medie..numai sa treci de niste probe pe care o sa ti le de-a happy

| Edy1998 a răspuns:

Trebuie sa dai niste probe de admitere, dar si media conteaza.