| hulkwirine a întrebat:

cine se pricepe la fotbal, spuneti-mi va rog ce sa aleg intre
nike total 90 shoot ii fg
adidas puntero vii
vreau sa joc pe teren de iarba si pe artificial,
care sunt mai rezistente la suturi puternice si care credeti ca vor rezista mai mult? funda!

Răspuns Câştigător
| SeBbByYy a răspuns:

I-ati Nike 90 shoot ii, sunt mult mai rezistenti, am avut si eu, dar i-am vandutwinking, FUNDA?

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare hulkwirine! Mai buni sunt Nike total 90 shoot.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e pentru cine se pricepe la adidasi nu la fotbal. Fotbal se poate juca si cu o pereche de tenesi de 30 de lei. Numai bine.

| AlinnJe a răspuns:

I-ati nike total 90 shoot.sunt mai rezistenti si rezista mult.colegul meu are la felwinking

funda?

| Golofca22 a răspuns:

Nike.sunt mai buni

| SeBbByYy a răspuns:

I-ati Nike total 90 shoot, am si eu si sunt rezistenti!winking Funda?winking.