| Adde29 a întrebat:

Cine stie daca in vreo 4-5 luni de sala,cam pana in vara,cu antrenament zilnic aproape,se va vedea vreo schimbare? Adica in zona picioarelor, fundului si abdomenului? Sunt fata kiss

5 răspunsuri:
| E1Onyx1E a răspuns:

Daca te tii de antrenament, logic ca se vor vedea si rezultatele.Bafta! ^-^

| SkyPilot a răspuns:

Da, cu conditia sa faci (aproape) in fiecare zi. Daca faci de 2 ori pe saptamana nu se va vedea.

| Mayar a răspuns:

Pfoai, se va vedea! Cel putin 3-4 kilograme sigur dai jos!

| Adde29 explică:

Mayar.faza e ca nu vreau sa slabesc decat la abdomen. iar la picioare fund sa pun masa musculara, adica sa ma ingras kiss

| Adde29 explică (pentru Mayar):

Mayar faza e ca nu vreau sa slabesc decat la abdomen. iar la picioare/ fund sa pun masa musculara, adica sa ma ingras kiss