| andreeadeea2914 a întrebat:

Bună, comunitatea TPU!
As avea o întrebare in legatura cu slăbitul, in special in zona fetei. Daca voi face sala si voi slabi, sunt șanse sa slabesc si la față, sa mi dispara "gusa"?

2 răspunsuri:
| Cosmin3412 a răspuns:

Dacă slăbești normal ca dispare si gușa într-un final. Vezi poate au aia exerciții doar pentru gușă, sa nu te chinui prea mult.

| MaRiAnAsg a răspuns:

Nu e neapărat ca gusa să dispară poate se va reduce dar știu sigur că nu va dispărea de tot plus că poate e din naștere nu știu dacă înțelegi dar poate o ai din naștere mai mare, am o prietenă care o pot nu-mi slabă în adevăratul sens al cuvântului și are gusa de mărimea unei persoane poate cu 15 kg mai mult ca ea, aici e vorba și de maxilarul tău și poziția lui
Scuze pentru răspunsul ăsta lung sper că te lămurește poți citi și pe net, poate nu e corect tot ce am zis?