| alynush57 a întrebat:

Credeti ca exista vreun risc daca ma apuc sa tin o dieta(Ducan), sa merg la sala si sa fac si Insanity Workout? Dieta o sa o tin doar 2 saptamani, am aparate acasa si pot sa fac oricand. Insanity workout imi ia maxim 50 de minute pe zi. Avand in vedere ca sunt elev la liceu, mi se pare cam greu! Voi ce parare aveti? Este prea drastic ceea ce vreau sa incerc?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Dieta duncan e fff periculoasa. au murit persoane din cauza ei. insusi creatorul acestei diete a fost exclus din colegiul medicilor din Franta acum o luna. desi el continua sa sustina aceasta dieta majoritatea specialistilor nu recomanda aceasta pentru rezultatele negative asupra subiectilor.
tu faci cum crezi.
bafta.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

2 saptamani manca proteine doar proteine sigur vei slabi mai ales si cu programul ala

| JohnnyBi a răspuns:

+1 pentru gelu. dukan e un rahat. las-o