| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta dintre Sala si Street Workout? Cu toate ca stiu raspunsul si am inceput sa practic Street Workout ( avand si rezultate ), sunt curios de ce parere aveti voi. Deci, care vi-se pare mai buna, si de ce?

2 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Eu fac sala, dar as prefera street workout, doar ca nu ai cu cine.La sala poti lucra fiecare grupa de muschi in parte, pe cand la street workout nu prea poti, oricum daca ai rezultate si esti multumit continua sa faci.

| Alexandru939 a răspuns:

Eu as prefera sa ma ocup cu