| anonim_4396 a întrebat:

De 3 saptamani merg la sala iar antrenamentul pe saptamana este urmatorul: Legs- Push-Legs-Pull-Legs-Push. Zilnic fac si cate 2 exercitii pentru abdomen. Scopul meu este acela de a avea un corp tonifiat cat mai mult posibil. ( sa fiu undeva la 15% grăsime corporală, acum având 20, 3%).
Este ok programul pe care îl fac ca sa reusesc acest lucru sau ar fi mai bun altul? Imi este teama sa nu fac prea putin pe vreo grupa.
Mentionez ca sunt fata.

1 răspuns:
| BuLaNNNeL a răspuns:

PPL e ok, dar nu cu 3 zile de picioare.