| zoomumba a întrebat:

Buna este o intrebare pentru cei care locuiesc in cluj-napoca stiti cumva niste cursuri de inot pentru copii dar nu vreau sa invat sa inot vreau sa fac acest spor unde as putea s-o fac cat de cat mai ieftin. funda

Răspuns Câştigător
| OaNny05 a răspuns:

Buna! la palatul copiilor de pe strada republicii ai putea sa te interesezi sau la sala sporturilor la Olimpic

1 răspuns:
| InotInCluj a răspuns:

Servus!

http://cursurideinotcluj.besaba.com/

Cursuri Inot cluj de initiere si perfectionare pentru copii si adulti, Recuperare Fizica prin Inot, Inot Terapeutic, Programe Eficiente de Slabit prin Inot, Cluj-Napoca. Telefon: 0740-189-329