| Aannooonniimm a întrebat:

Pentru sportivi. Ce părere aveți de X-plode plicuri dacă sunt folosite de fete? Se simte diferența în timpul antrenamentelor?
Le recomandați sau nu?

2 răspunsuri:
| Mircea08 a răspuns:

Este vasodilatator, deci are cam acelasi efect ca aspenterul care se ia pentru inima. Folosirea aspenterului de catre o persoana sanatoasa pe timp indelungat, aceasta va face angina pectorala.
Eu asa stiu si cred ca e bine sa intrebi un medic. Nu e de joaca mai ales ca xpode contine si energizante

| Diabolic97 a răspuns:

Buna, in primul rand trebuie sa treci peste gust. sunt foarte amarui... energie iti da, dar nu pe termen lung.