| piisycutzza a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati niste exercitii pentru a putea face sfoara su sfoara laterala (spagatul). Funda

3 răspunsuri:
| DarkRevenge a răspuns:

Nu ai cum sa faci exercitii de incalzire singur pentru spagat.Ai nevoie de un profesor ca sa-ti spuna ce trebuie sa faci. Daca faci singur risti sa-ti rupi un os sau sa faci o entorsa.Nu glumesc, asa ca, cere pererea unui profesor(de sport)in privinta astahappy.

| MrsAllAmerican a răspuns:

Pai in primul rand incalzeste-te bine inainte sa incepi. Apoi te poti pune in fata unui prete in fund, cu picioarle desfacute si te apropii din ce in ce mai mult de perete.

| LupulNecrutator a răspuns:

Mersul piticului saritura ca broscuta si incearca sa faci spagatu pe 2 scaune