| Haha_Laur_1996 a întrebat:

se merita sa imi cumpar o bicicleta impulse elan 2689? http://www.dhsbike.ro/produs/impulse/elan-i-2689-21v/265 .html
Mai ales ca este facuta de dhs care nu are chiar asa o imagine buna. P.S. Multi au zis ca bicicletele de la dhs care depasesc 1500 de ron sunt bune!

2 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Sunt cu adevarat bune sunt de calitate si rezistente, prind o viteza mare. crede-ma isi merita banii.

| StefanAlexandru1427 a răspuns:

Merita.Si aspectul lasa o impresie buna.Din ce am vazut, schimbatoarele sunt shimano... deci merita