| Alex955 a întrebat:

Bună seara, am o întrebare pentru cei care au slăbit sau slăbesc acasă în afara de mâncare sanatoasa, ce fel de exerciții ați încercat care sa dea roade sau dacă e cardio ce exerciții conține? Cei cu răspunsuri de gen contează doar mâncarea sau mergi la sala va rog abțineți-va doar ce am intrebat as vrea sa stiu, mulțumesc mult.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Exercitii HIIT, clar.

Ce intelegi tu prin "mancare sanatoasa", ca 90% din romani sunt paralali cu conceptul asta, pentru ei sanatos = "fructe si legume" laughing

| AndreeaCristina1992 a răspuns:

Abdomene cat de multe si genoflexiuni.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreeaCristina1992):

De cand ajuta abdomenele la slabit?

| AndreeaCristina1992 a răspuns (pentru Cosmin86):

De cand lumea.Cunosc din propria experienta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreeaCristina1992):

Mai documenteaza-te inainte sa spui o cretinitate. Abdomenele NU sunt exercitii aerobice (tip cardio), sunt exercitii de tip anaerob.

https://www.ele.ro/......burta-6595

Cunosti din propria ta experienta de copil mic paralel cu sportul si cu anatomia?

| AndreeaCristina1992 a răspuns (pentru Cosmin86):

In priumul rand, eu nu am vorbit cu tine si ar trebui sa-ti vezi de treaba ta.Si nu te-am jignit, vorbeste frumos.