| Olivers a întrebat:

Bună seara! A folosit cineva chocolate slim suplimentul pentru slăbit vreau sa știu dacă ma ajuta sa slăbesc va mulțumesc ofer funda!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu daca pui benzina in masina crezi ca va fi rezervorul gol? cum sa slabesti daca tu consumi energie, incalci principiul termodinamici, energia nu se poate pierde daca se adauga alta forma de energie

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Numai vorbesc ca batoanele alea sunt pline de zahar care creste insulina si isi da o pofta de foame non stop

| Olivers explică (pentru RAY):

Sincer tu vrei sa te referi ca degeaba beau acel ceai dacă tot mănânc desigur voi tine și o dieta adică nu o sa mănânc la fel ca înainte dar voi manca mult mai puțin vreau sa îmi răspundă cineva care a folosit deja acest produs

| RAY a răspuns (pentru Olivers):

Rata metabolica creste doar cand facem cardio atat restul sunt basme, poti bea ceai cat doresti, apropo slabirea duce rata metabolica in jos, adica te vei ingrasa rapid cand revi la vechea dieta apropo nu uita masa musculara scade daca te infometezi

| Olivers explică (pentru RAY):

Daca nu ai folosit acest produs nu ai cum sa imi zici tu ca nu ajuta nu sa slabesti extraordinar dar ajuta cat de cat! si prin cardio nu slabesti asa am alerga in fiecare zi 10 km si am slabi nu e asa nu te ajuta alergatul sunt exercitii mai intense care se numesc cardio!

| RAY a răspuns (pentru Olivers):

Daca nu am testat un produs nu inseamna ca nu stiu ca nu functioneaza, daca nu am fi ajuns pe luna nu stiam cata gravitatie are luna? nu trebuie sa testezi ca sa vezi ca nu are sens biologic, fiecare vietate are o rata metabolica ia creste cand facem cardio si scade cand slabim, daca tu ai alerga 10 km pe zi plus o dieta de 800 de calorii pe zi este imposibil sa nu slabesti,nici un produs nu ajuta la slabit daca asa era numai existau persoane grase,toti eram slabi,musculosi, cu patratele, atunci baga cardio pe intervale, sprinturi, inotul iar e foarte bun, recomand insanity, dar repet alergi 10 km bagi o shaorma esti pe plus, slabirea cu prosti de astea e o slabire a masei musculare nu a grasimi adioase, organismul reactioneaza in diferite moduri la infometare

| roxana1611 a răspuns:

Buna seara! Am folosit aceasta cura de slabire dupa ce am nascut cel de al doi-lea copil. La inceput am fost putin sceptica in legatura cu aceasta metoda, dar pe parcurs am realizat ca hainele imi erau putin mai mari. Recomand cu incredere chocolate slim https://chocolateslimpret.ro/