| Mariosabin a întrebat:

Bună seara, rotița pentru abdomen este bună?

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

Nu cred că există echipament de sport care să nu fie bun (pentru ceva). Doar că unele sunt mai mult și altele mai puțin necesare. Chestiuța aia, deși mă atrage destul de mult, recunosc, eu o plasez totuși pe lista celor mai puțin necesare. Personal nu am achiziționat vreodată una și la sală i-am tot dat ignore, deși fac sport de contact...adică abdomenul, unde mai încasăm pumni/picioare uneori, cam trebuie să fie antrenat. Concluzia: se poate trăi lejer fără aia happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ce faci cu rotita aia, o inghiti sau ti-o introduce chirurgul?

| siriusblack98 a răspuns:

Pentru core resistance, da.