| Capsunicaa02 a întrebat:

Bună!:* Ştie careva câteva mişcări de wresling pentru fete? laughing >:

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Uracanana,nu am scris bine, dar asta mai stiu si eu. Ceva de pe corzi.Din fuga sari la gatul ei si o arunci pana-n cer.O tragi de par.laughing
Si chestii de-astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred să fie vreo manevră de wrestling dedicată în totalitate diviziei feminine sau vreuna dedicată doar celei masculine.

| GigiManivela a răspuns:

Dafuq? laughing) incearca pe youtube sa cauti meciuri de wrestling si imita miscarile alea laughing

| 2AN7 a răspuns:

Pozitia 69. laughing)

| Smo3keWeeD a răspuns:

O gadili, o tragi de par laughing)