| 00Didi00 a întrebat:

Stie cineva daca este vreun centru de dans modern in Bucuresti? Daca da, imi puteti spune unde este? Funda la primul raspuns corect, iar la restul vot.Va pup si astept raspunsurile.

2 răspunsuri:
| ilydude a răspuns:

Da.
Exista... happy. am cativa prieteni din Oradea care cu grupul lor de dans, au ajuns in Baletul Dansez pentru tine... numele lui este Emil Rengle. este si international mai nou si este expert in dans.happy

Doar contacteaza-l... sunt sigura ca vei deveni o dansatoare superba, pentru ca si el e la fel.happy
>> 0728 972 150 este numarul lui pentru sala happy.
sper ca te-am ajutat... fundita?happy