| andreeeeeeaaaaaa a întrebat:

Sunt in dubiu nu stiu daca este bine sa ma apuc de gimnastica la 13 ani! Voi ce credeți? Mai exista o urma de sansa?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Din pacate e prea tarziu. Trebuia sa te apuci la o varsta frageda ( 3-4 ani), deoarece oasele sunt mai flexibile, iar gimnastele care le vezi la olimpiade, au doar 12-15 ani ( deci de 10 ani practica gimnastica), dupa 18-19 ani nu mai sunt bune de gimnastica deoarece organismul nu mai e atat de flexibil.

| express11 a răspuns:

Esti mare pentru gimnastica.te-ai gandit cam tarziu.bafta!