| Bogdanpalintineanu a întrebat:

am 18 ani impliniti luna asta 1.77, 46-47 cm de la un capat la celalalt al umarului si 110 cm circumferinta umerilor......si as vrea sa mai cresc pana la 1, 88 si sa ma latesc in mai latesc in umeri, care sunt sansele sa mai cresc si sa ma mai latesc? am umerii normal proportionati fata de inaltime? ce sfaturi practice imi dati pt a realiza din ce am zis?

3 răspunsuri:
| Płotr a răspuns:

Daca vrei, trebuie sa iti schimbi viata. Am sa te incurajez si am sa iti spun ca cresterea se opreste la 24 de ani,la orice barbat,atunci muschii se spune ca sunt dezvoltati complet. Dar,timpul trece iar tu o sa ramai asa cum esti acum,trebuie sa incepi sa confrunti adevarul si sa incepi sa te misti...iar asta inseamna sa iti schimbi viata, pana nu vrei sa iti schimbi viata, sa nu ma bagi in seama, dar daca vrei, spune-mi cate flotari faci maxim.

| Bogdanpalintineanu explică:

Am vreo 70 de kg si acum fac vreo 60 cu o oprire scurta pe la 40-50 cand eram mai in forma le faceam complet in continuu

| Bogdanpalintineanu explică:

Cred ca si acum pot sa le fac continuu...