| Kevinnnnnnnn a întrebat:

Bună TPU, am o nelămurire, cum se pariază la pariuri sportive?

1 răspuns:
| Xenoverse1 a răspuns:

Intri pe un site de pariuri de ex. casa pariurilor, iti alegi meciuri pe care vrei sa pariezi si apoi scrii pe ce suma vrei sa pariezi biletul, suma minima este de 2 lei.

Apoi dai previzualire bilete si iti apare un cod si codul trebuie sa scrii pe o foaie si cand mergi la o agentie de pariuri ii iti arati la doamna de la ghiseu codul si scoti biletul de acolo, succes.