| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Din cei care pariază la Pariuri Sportive cati la suta credeți ca pierd și cati la suta credeți ca castiga!?

4 răspunsuri:
| Silviu0792 a răspuns:

Sunt jucator de 10 ani nu recomand daca nu stai bine la cap, am luni nedormite de bilete pierdute la un meci pe un gol si in restul cate 5 pe meci... jucatorii profesionisti joaca 2-3 meciuri miza mare de minim 200 cu bankroll de 50000 ron si isi calculeaza profitul la final de luna! pe acatiste si bonusuri duble poti sa analizezi tu 24 de ore tot te scoate un meci sau doua si INNEBUNESTI! in procente in Romania pariorii castiga undeva la 75 % citisem un studiu ROMANII sunt BUNI PE PARIURI

| Silviu0792 a răspuns:

Vad ca mi s-a dat delete la ultimul comentariu postat pe intrebarea ta, eu am zis un adevar, cam supara dar na nu mai stau sa il repet ca un papagal ....cine l-a inteles stii bine ce **** am mancat restul' sa se abtina din a comenta daca e pe dinafara subiectului

| salieri84 a răspuns:

La pariuri sportive nu ai sa castigi niciodata. Gandeste-te cati bani pompezi agentiilor de pariuri, raportat la castiguri, pe termen lung. Experimenteaza asta pe propria piele, timp de 2-3 ani, pentru a te convinge ce afacere profitabila fac pariorii. Ai grija doar, sa nu-ti vinzi casa, in timp ce experimentezi.

| Verttigo a răspuns:

Un exemplu: 3 pariori. Sume diferite, aceleași numere de bilete pariate. Vorbesc, concret. Cred că este un procentaj de maxim 5% din totalul biletelor pariate.