| Lucica2000 a întrebat:

vreau sa bag la Pariuri Sportive si am doar 13 ani... Se poate sa bag de la varsta asta si dacă da vreau sa stiu si cum se pariază.
DAU FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Eu iti zic opinia mea:

Tu vrei sa fii un baietas smecher, ca prietenii tai. Vrei sa ai bani, sa-i castigi repede... Dar fii atent: o data ce te-ai dus doar o singura data la pariuri, o sa te duci toata viata. Asta-i jocul la ei. Tu nici nu iti dai seama ca ei te "leaga" de pariuri si incet-incet iti nenorocesti viata si copilaria. De ce vrei sa te duci la pariuri? Ca sa ce? Sa fii in rand cu lumea? Nu te mai lua dupa unul si altul. Vezi-ti de jocurile tale, de prietenii tai, iesi afara ca doar esti copil si nici ca adult nu trebuie sa te duci la pariuri. Dar fa ce vrei: e alegerea ta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoanele de la agentie.

Ca sa pariezi trebuie sa scrii codul meciului exemplu 16753 si apoi pronosticul, exemplu: 1, 2, X, 1X, X2 etc. 1 inseamna ca meciul e castigat de gazde, 2 de oaspeti, X egal, 1X castiga meciul echipa gazda sau se termina egal, 2X castiga oaspetii sau se termina egal. In afara de pronosticurile astea se mai poate paria pe numar de goluri, cornere, in ce repriza se daumai multe goluri, victorie dubla etc.

| Lucica2000 explică:

Roses crede-mă că nu mă manipulează nimeni pe mine, mai ales că nu stau in mediul urban si nu am influențe negative deci stai chill.