| redrouje a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de tenis. Joc tenis de 2 ani si m-am hotarat sa imi iau o racheta noua.am geanta de la babolat si am 3 rachete una de la head una fisher si una babolat. Dar ultima pe care am luat cea de la babolat nu am fost deloc multumita de ea deoarece e din aluminiu si nu imi place cum se aude cand dau cu ea. Care este cea mai buna firma de rachete? Si unde as putea sa merg sa imi iau racheta in afara de cora carrefour sau decathlon?

Răspuns Câştigător
| Epurean a răspuns:

Eu cred ca lupta se da intre Head, Wilson si poate Babolat.Eu te-as sfatuii sa-ti iei o racheta Wilson,acum depinde si de tine cu, care te intelegi cel mai bine. Poti sa iti iei rachete de pe net, de pe okazii.ro sau scrie pe google magazin rachete tenis

4 răspunsuri:
| George_9481 a răspuns:

Head sau wilson

| danyak47 a răspuns:

Frate iat o racheta de la firma"CARBON" sunt foarte rare si se fac numai la comanda...costa aproximativ 4 mii de euro

| cucubau_4485 a răspuns:

Eu am inceput cu Babolat, dar de cand am incercat una de la Wilson nu am mai jucat cu altceva. Am avut una intermediara dupa care mi-am luat-o pe cea cu care joaca Federer (six one tour blx). Merita sa o iei insa doar daca joci peste medie. Ultimile doua le-am luat de pe www.sportguru.ro. am verificat sa fie revanzatori autorizati (ca era sa ma ard cu niste fakeuri ieftine) si au avut preturi super ok, mai bune ca si intersport.etc
spor la joc!

| Savarinaaa a răspuns:

Princeebatting eyelashes cu aia joc eu si e foarte buna happy