| andreyyya a întrebat:

As dori sa apelez la un antrenor personal, dar sunt incepatoare in ale fitness-ului si va rog daca stiti sa-mi recomandati un antrenor personal serios si competent in Timisoara. De asemenea, as fi curioasa cam cat ar costa un antrenor personal. Mersi anticipat!

1 răspuns:
| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Sincer Andreea nu ma dau mare cunoscator dar m-am lamurit cu antrenorii personali. Multi sincer sunt pe langa. Da-mi mai multe informatii despre tine(varsta, inaltime, greutate si pentru ce vrei sa faci fitness/sport) si poate te-as putea sfatui cumva pe gratis tongue