| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti de rolele acestea? > http://www.skates.ro/role/role-barbati/role-fila-primo-a lu#. U9F5VGNcWKE (sunt incepator tin sa precizez)ce parere aveti de raport calitate pret etc? multumesc anticipat(daca se poate sa imi raspunda cei care aud genu asta de role.

2 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut. Pentru un incepator sunt bune genul acesta de role si da, pretul este ok.

| me4u a răspuns:

Sunt foarte ok la pretul respectiv. Si eu am role Fila tot de la Skates.ro. Ma declar multumit.