| alexx102428 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga finala UCL din aceasta seara si care va fi scorul final?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca va castiga Barcelona, la un gol sau 2 goluri diferenta, gen 1-0, 2-1, 2-0 sau 3-1.

| AFR81 a răspuns:

Cred ca o sa castige Barcelona 3-1. Goluri or sa dea Rakitic, Suarez si Neymar, respectiv Morata. Asa intuiesc rolling on the floor

| AvalohAlyn a răspuns:

2-0 pentru Barcelona. Sper ca Barcelona sa castige si sa fie un joc spectaculos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Barca va castiga cu 2-1.

| ZoLyX a răspuns:

Cred ca Barca se va impune cu 2-1.

| unusedAccount9734583 a răspuns:

Eu pariez pe Barcelona, fiind si favorita din aceasta seara! Dar na si Juve are sanse egale ca doar a ajuns in finala. Hmm. sigur va fi un meci frumos dar sigur nu vom ajunge la 11 metri, dupa mine va fi un scor strans iar la asta ma refer la un 3-2, 2-1 pentru Barca! Bafta!