| BBdragutza a întrebat:

cine credeti ca va castiga meciul, romania sau franta? Voi cu cine tineti? Astept pareri! Dau voturi(si funda)! Va pup dulce, o seara placuta tuturor!

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Tin cu Romania, normal, dar cred ca Franta va castiga.

| iulikka a răspuns:

Romania:X

| Ralucutza a răspuns:

Cum sa intrebi cu cine tinem in meciul asta? Nu e clar si absolut normal ca toata lumea sa tina cu Romania?!

| BBdragutza explică:

Sunt de parere cu tine @DeeDeeRulzz, franta pare mai buna decat Romania, acum sa speram ca va castiga Romania! O placuta tuturor dragilor! Va pup dulce!

| DeeDeeRulzz a răspuns:

Tin cu Romania,as vrea sa castige Romania,dar, din pacate, cred ca Franta va castiga