| Crocaa a întrebat:

Cunoasteti pe cineva care importa kangoo jumps? Sau vreun site cu preturi cat de cat acceptabile,de unde as putea comanda? Nu-mi recomandati sa merg la cursuri,am fost si nu ma prea incanta,as vrea sa exersez acasa, dupa placul meu.Multumesc

2 răspunsuri:
| loliiizza a răspuns:

Sunt dealer-ii autorizati Kangoo Club. numai ca cea mai ieftina pereche este 930 lei, nu cumpara ceva mai ieftin pentru ca e foarte riscant sa sari pe ghete care nu sunt originale. Eu mi-am cumparat si crede-ma, merita. Pot sa iti spun de la cine, daca vrei.

| tammyta a răspuns:

Pai, in Aushan erau reduceri mari de Kangoo jumps, foarte ieftine, in jur de 50-100-200 lei, iti sugerez sa iti iei cat mai repede big grin, nu cred ca o sa mai aiba multa vreme, erau intr-o oferta, eu am fost vineri big grin